raty przez
internet leasing przez internet
  • Domino drewniane 28 elementów

The Symbol : 2052113
23.27
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 48 opak
The Weight Of The 0.2 kg

Zamówienie telefoniczne: 721 321 946

Leave your phone
Graj, rywalizuj i baw się świetnie z rodziną oraz przyjaciółmi! Drewniane gry podbijają polskie domy, jak za dawnych lat. Zestaw: DOMINO to klasyczna gra, które zna chyba każdy.DOMINO

Kultowa gra w drewnianej wersji. Zasad gry, w której się używa małych prostokącików oznaczonych kropkami chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Domino jest prostą grą z długą tradycją.
Niejednokrotnie podczas zabaw przy jej użyciu towarzyszą emocje. Podaruj swojemu dziecku szanse na poznanie Domina - gry mającej wpływ na rozwój intelektualny. Z pewnością i niejeden dorosły powróci do tej gry.
Oferowane Domino jest starannie wykonane z drewna, dzięki czemu jest bezpieczne nie tylko dla dzieci, ale również i dla środowiska. Kostki są koloru czarnego, a kropeczki białego. W skłąd gry wchodzi kostki i przesuwne pudełko ułatwiające przechowywanie i przenoszenie Domina.
Wszystkie elementy są wykonane w 100% z drewna. Istnieje wiele sposobów gry w Domino. Jednym z najpopularniejszych jest następujący: każdy z graczy otrzymuje po 7 kostek, jedna z grających rozpoczyna grę (po wylosowaniu) poprzez wyłożenie dowolnej kostki.
Następni gracze mają za zadanie dokładać kolejno po jednej kostce w ten sposób ,aby liczba oczek na stykających się klockach była jednakowa.

Parametry:

Kolor: Czarny
Rozmiar: 50x20x10 mm
Wielkość opakowania: 19x7x4 cm
Materiał kamienia: drewno
Wiek od 3 lat


There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question