raty przez
internet leasing przez internet
  • Nóż BlackFox Echo 1 G10 OD Green by Mikkel Willumsen (BF-746 OD)

The Symbol : BF-746 OD

Echo 1 OD Green, duńskiego designera Mikkela Willumsen'a radzi sobie ze wszystkimi zadaniami związanymi z cięciem. Koncepcja Urban Tactical Wilumsena opiera się na funkcjonalności i innowacyjności, łączy klasyczne projekty z wymogami nowoczesnej taktyki..

Rozmiar pozostałe
186.13
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 1 opak
The Weight Of The 0.243 kg

Zamówienie telefoniczne: 721 321 946

Leave your phone

Echo 1 G10 OD Green, folder duńskiego knifemaker'a Mikkela Willumsen'a radzi sobie z codziennymi zadaniami związanymi z cięciem. Koncepcja Willumsena zwana Urban Tactical opiera się na funkcjonalności i innowacyjności, łącząc klasyczne projekty z wymogami nowoczesnej taktyki. Zapakowany w eleganckie prezentowe pudełko Gift Box.

Głownia - solidna o profilu Drop Point. Ostrze gładkie Plain wyprowadzono szlifem płaskim (Flat Grind), który doskonale prezentuje maskującą drobne rysy, wykończenie Stone Washed. Umieszczony na spodzie głowniwystęp / flipper, do szybkiego otwarcie klingi. W pozycji otwartej filipper służy jako dolna osłona / jednostronny jelec chroniąca dłoń przed zsuwaniem się na ostrze. Upper jimping, karbowane oparcie pod kciuk na grzbiecie klingi. BlokadaLiner-Lock.

Rękojeść - teksturowane okładziny w kolorze zielonym. Wykonane z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia, chemikalia, temperatury tworzywa G10. Otwarta konstrukcja open-backed redukuję wagę, ułatwia czyszczenie. Spine jimping, karbowane nacięcia na grzbiecie rękojeści dla pewności uchwytu. Kompaktowy prawostronny klips do przenoszenia noża w pozycjitip-up czubkiem do góry. Głowica z lanyard hole, z powiększonym otworem na linkę.

Dane techniczne:
Numer produktu: BF-746 OD
Nazwa: Echo 1 G10 OD Green Design by Mikkel Willumsen
Rodzaj stali: 440C
Twardość głowni: 57-59 HRC
Długość głowni: 85.0 mm / 3.35"
Grubość głowni: 3.5 mm / 0.14"
Długość całkowita: 195.0 mm / 7.68"
Waga: 135.0 g / 4.76 oz
Rodzaj krawędzi tnącej: Plain
Typ głowni: Drop Point
Typ blokady: Liner-Lock
Rodzaj rękojeści: G-10 OD Green
Klips: Right, Tip-up
Producent: FOX Cutlery, Włochy

Opracowanie: firma Sharg®

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Manufacturers