raty przez
internet leasing przez internet
  • Zestaw 4 kieliszki Stanley Adventure zielony (10-01705-003)

The Symbol : 10-01705-003

Shots Glasses Set Green-Stainless zestaw prezentowy 4 kieliszków o stabilnym dnie i pojemnika do ich przechowywania wszystko czego trzeba aby spędzić miło czas w plenerze. Całość zapakowano w estetyczne pudełko nadaje się na prezent. Można myć w zmywarce

Rozmiar pozostałe
No goods
120.33
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 0 opak
The Weight Of The 0.173 kg
Leave your phone

Adventure Shots Glasses Set Stainless zestaw prezentowy - cztery kieliszki oraz pojemnik do przechowywania - wszystko czego trzeba aby miło spędzić czas w plenerze. Całość zapakowano w estetyczne kartonowe pudełko, świetnie nadaje się na prezent dla fanów wycieczek poza miasto. Można myć w zmywarce.

Kieliszki - do alkoholi (i nie tylko) o dużej pojemności 59 ml, stabilnym dnie (stabilne do odstawienia) i grubych ściankach - będą służyć przez lata - nie ma obaw o ich stłuczenie. Wykonane ze stali nierdzewnej 18/8.

Pojemnik - do przenoszenia i przechowywania kieliszków - zwłaszcza zabrudzonych - z chroniącym przed wylaniem zakręcanym wieczkiem. Wykonany z wysokogatunkowej teksturowanej (młotkowanej) stali w kolorze Hammertone Green. Wieczko z uchwytem na smycz lub linkę zabezpieczającą przed zgubieniem.

Dane techniczne:
Numer produktu: 10-01705-003
Nazwa: Adventure Shot Glasses Set Stainless Steel
Pojemność: 59 ml / 2 oz
Materiał: Stainless Steel 18/8, tworzywo
Ścianka: Pojedyncza (Single wall)
Kolor kieliszków: Stalowy
Kolor pojemnika: Hammertone Green
Producent: Stanley, U.S.A.

Opracowanie: firma Sharg®

W związku z dużym zainteresowaniem produktami z kategorii strzelectwo i militaria zwaracamy się z prosbą aby przed dokonaniem zamówienia zorientować się o bieżacej dostępności kupowanego produktu.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Manufacturers