raty przez
internet leasing przez internet
  • Dostawa Koszty i Warunki

Wysyłka Gratis na terenie Polski od 299 zł dla paczek standardowych, dla paczek niestandardowych wysyłka gratis od 699 zł !!! 

 

Koszty wysyłki Polska dla paczek standardowych: 

Cenni-standard-jpg(1).jpg

Koszty wysyłki Polska dla paczek niestandardowych:

Cennik-niestandard-jpg(2).jpg

 

Odbiór własny w siedzibie firmy: Odbiór osobisty możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu adresu i terminu odbioru. Możliwe doręczenie transportem sklepu na terenie Zielonej Góry i terenie byłego województwa Zielonogórskiego, oczywiście również po uzgodnieniu warunków takiej dostawy. Jesteśmy bardzo elastyczni więc prośba o kontakt napewno coś uzgodnimy aby wszyscy byli zadowoleni.

 

Czas i sposób dostawy: Wszystkie zamówienia staramy się realizaować w jak najszybszym czasie od momentu dokonania płatności lub wyboru doręczenia za pobraniem, niestety mimo wszelkich starań zdażają się pomyłki i realizacja zamówionego towaru może się wydłużyć ze względu na braki magazynowe, wówczas kontaktujemy się z klientem w celu podjęcia decyzji w sprawie szczegółów realizacji zamówienia. Dla niektórych produktów nie ma możliwości wyboru wszytkich dostawców, o rodzaju możliwości dostawy klient jest informowany w karcie produktu, informacja tak jest zamieszczona obok zdjęcia produktu w parametrze cena dostawy.

 

Dostawa poza granice Polski: Realizujemy dostawę towaru z naszego sklepu w każde miejsce na świecie, cena uzależniona jest od wymiarów paczki, wagi oraz od adresu doręczenia dlatego prosimy o kontakt w celu uzgodnienia ceny i warunków wysyłki za granicę. 

 

Definicja paczki standardowej: