raty przez
internet leasing przez internet
  • Dostawa Koszty i Warunki

Wysyłka Gratis na terenie Polski od 299 zł dla paczek standardowych, dla paczek niestandardowych wysyłka gratis od 699 zł !!! 

 

Koszty wysyłki Polska dla paczek standardowych: 

Cenni-standard-jpg(1).jpg

Koszty wysyłki Polska dla paczek niestandardowych:

Cennik-niestandard-jpg(2).jpg

 

Odbiór własny w siedzibie firmy: Odbiór osobisty możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu adresu i terminu odbioru. Możliwe doręczenie transportem sklepu na terenie Zielonej Góry i terenie byłego województwa Zielonogórskiego, oczywiście również po uzgodnieniu warunków takiej dostawy. Jesteśmy bardzo elastyczni więc prośba o kontakt napewno coś uzgodnimy aby wszyscy byli zadowoleni.

 

Czas i sposób dostawy: Wszystkie zamówienia staramy się realizaować w jak najszybszym czasie od momentu dokonania płatności lub wyboru doręczenia za pobraniem, niestety mimo wszelkich starań zdażają się pomyłki i realizacja zamówionego towaru może się wydłużyć ze względu na braki magazynowe, wówczas kontaktujemy się z klientem w celu podjęcia decyzji w sprawie szczegółów realizacji zamówienia. Dla niektórych produktów nie ma możliwości wyboru wszytkich dostawców, o rodzaju możliwości dostawy klient jest informowany w karcie produktu, informacja tak jest zamieszczona obok zdjęcia produktu w parametrze cena dostawy.

 

Dostawa poza granice Polski: Realizujemy dostawę towaru z naszego sklepu w każde miejsce na świecie, cena uzależniona jest od wymiarów paczki, wagi oraz od adresu doręczenia dlatego prosimy o kontakt w celu uzgodnienia ceny i warunków wysyłki za granicę. 

 

Definicja paczki standardowej: 

 

Paczka standardowa to pojedynczy element o kształcie prostopadłościanu, którego najdłuższa krawędź nie jest dłuższa niż 150 cm, a żadna z pozostałych krawędzi nie jest dłuższa niż 70 cm, przy czym suma dwóch najdłuższych krawędzi jest mniejsza niż 180 cm. Podstawę paczki standardowej stanowi zawsze bok o największej powierzchni. Zakwalifikujemy Twoją paczkę jako standardową, jeżeli żaden jej fragment nie będzie przekraczać wymiarów paczki standardowej.
Paczkami standardowymi są również koperty tekturowe oraz tuby o przekroju trójkątnym. Maksymalna waga paczki standardowej wynosi 35 kg, a jej opakowanie nie może utrudniać lub uniemożliwiać przesuwania jej po gładkich i płaskich powierzchniach. Paczka, która ze względu na swoje przymioty, m.in. takie jak: wymiar, nieregularny kształt czy wrażliwa na uszkodzenia zawartość, nie może być sortowana za pomocą mechanicznego sortera - w wyniku konieczności manualnego traktowania - zostanie zakwalifikowana jako paczka niestandardowa.

 

Paczka-standard.jpg
Paczka-standard2.jpg

 

 

Definicja paczki niestandardowej: 

 

Paczka niestandardowa to każdy element będący paczką, którego ze  względu na swoje rozmiary lub właściwości nie możemy zakwalifikować jako paczkę standardową.


Paczkami niestandardowymi będą m.in. paczki:


• zawierające płyny lub takie z luźną zawartością, mogące ulec rozdarciu
• z ostrymi bądź wystającymi elementami,
• ze znacznie przesuniętym środkiem ciężkości lub łatwo przewracające się,                                                                                                   • o nieregularnych kształtach, które uniemożliwiają stabilne przyleganie do powierzchni,
• z zawartością wszelkiego rodzaju elementów metalowych, które ze względu na swój ciężar oraz jakość opakowania mogą uszkodzić inne przesyłki,
• o kształcie cylindrycznym lub owalnym,
• wszystkie przesyłki niespaletowane o wadze powyżej 35 kg,
• kilka paczek połączonych w jedną całość, które podczas transportu mogą się rozłączyć,
• których, zgodnie z etykietą kierunkową, najdłuższy bok nie jest podstawą paczki.

 

Paleta standardowa to element ustawiony na palecie, niewystający poza jej obrys, którego krótszy bok podstawy nie jest większy niż 80 cm, dłuższy bok podstawy nie jest większy niż 120 cm, a wysokość nie jest większa niż 180 cm (wraz z podstawą).

 

 Paleta-standard1(2).jpgPaleta-standard2(1).jpg

 

 

Paleta niestandardowa to paleta, której ze względu na swoje rozmiary lub właściwości nie możemy zakwalifikować jako palety standardowej.

 

Przesyłka dłużycowa to element o długości powyżej 200 cm i maksymalnie 300 cm (przy czym suma pozostałych dwóch wymiarów nie przekracza 80 cm) oraz o wadze rzeczywistej lub gabarytowej do 70 kg.

 

Waga gabarytowa
Skorzystaj ze wzoru na obliczenie wagi gabarytowej, żeby sprawdzić, czy Twoja przesyłka powinna zostać wyceniona według wagi rzeczywistej czy gabarytowej:szerokość x długość x wysokość (cm)/6000